wsparcie indywidualne

Jak możecie Państwo pomóc? Jako organizacja non-profit Fundacja nie otrzymuje regularnych funduszy publicznych. Oznacza to, że wsparcie darczyńców indywidualnych jest niezwykle istotną formą wsparcia jej istnienia oraz kontynuacji misji promowania sztuki i kultury we współpracy z Muzeum Warszawy. Oferujemy spersonalizowane podejście do Państwa oczekiwań i zainteresowań filantropijnych, z możliwością aktywnego uczestnictwa w realizacji celów w zależności od preferowanej formy zaangażowania. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby porozmawiać o naszych działaniach i formie wsparcia dopasowanej do Państwa oczekiwań.

Można się w zaangażować na wiele sposobów, przekazując darowizny finansowe na cele statutowe Fundacji i na projekty celowe współtworzone z Muzeum Warszawy oraz darowizny rzeczowe na rzecz Fundacji. Wystarczy zrobić przelew, na dowolną kwotę, na numer konta Fundacji Muzeum Warszawy w BNP Paribas:

74 1600 1462 1801 4404 7000 0001

W tytule przelewu prosimy umieścić informację „darowizna na cele statutowe Fundacji Muzeum Warszawy” lub „darowizna na projekty celowe Fundacji Muzeum Warszawy”. Darowizny na rzecz Fundacji można odliczać od dochodu.
 
Dziękujemy za Państwa wsparcie!